קידום אתרים טיפים

ככל שזה גבוה יותר, העליון כל הדפים שלך בכל האזור שלך נוטים לדרג בתוצאות מנוע החיפוש אורגני. דף אינטרנט סמכות זהה מאוד, אבל באתר נפרד, ואתה יכול לנצל את זה כדי להנדס ארכיטקטורה url כי אסטרטגית טובות כמה דפי האינטרנט שלך עודף של אנשים אחרים. הרשות תלויה בסמכות ובכמות הקישורים הנכנסים הנכנסים.

לשנות את העניינים מסביב, והם נראים קשורים: לאחר הדשא נעים יביא הרבה אנשים לחזור לבקר בבית שלך, אבל במקרה חדר המשפחה שלך מזכיר המבקרים שלך של אזור המלחמה, הם יעזבו מהר יותר מאשר אתה יכול לבטא אופטימיזציה באינטרנט.

אבל אני לא החזירו את הסמכות או מבקרים ממוקד עם זאת. מה קורה? האם פגעתי באתר האינטרנט שלי לנצח כאשר אני מבטל שלי מחדש ישיר מן התחום my.se כדי אזור. Com שלי כל שלושה שבועות? זה לא blackout, jus כדי לוודא?

מה קורה במצב זה? טוב מאוד, גם אם יש לך את הכי נקי מריה פופינס סוג מגורים מבפנים, צריך את הגינה האחורית שלך נראה כמו היער מן הפאר שינה, אף אחד לא יגיע לבית שלך מלכתחילה.

עדכון: יש כיום הרבה יותר עד היום מורחב וריאציה של מאמר קצר זה עבור 2016. אתה צריך לבקר אופטימיזציה למנועי חיפוש יסודות: 22 הדרישות ייתכן שיהיה עליך לייעל את אתר האינטרנט שלך.

עובדות על קידום אתרים גילה

כל דף באמת צריך רק אדם h1 תג כדי ליצור את הכותרת נפרדת ל- Google. גילינו לך איך להשיג את זה ב סוויפט Sprout האוניברסיטה, אבל באתר האינטרנט הראשונית באתר סייג יש מלוקט כמה גורמים נוספים שאתה יכול לעשות עבור מקבל אלה ראוי.

בשפה בסיסית עבור אלה שיש להם משהו באמת שווה קישור לך אולי קישורים בטוח באמת שווה להשיג. אתרים מצוינים באמת לא url לאיכות מידע באיכות גרועה, למה הם היו?

יש לנו לשבור את מנוע החיפוש שלנו אופטימיזציה  של קידום אתרים לתוך 18 פרקים מסובכים לעכל, כדי לעבור את זה מההתחלה ועד הסוף, או אולי הראש ישר לנושא אתה רוצה לדעת יותר על.

טריות של מידע – Hubspot ביצעה אמת מידה זה 12 חודשים שהראה, עם זאת, כי פרסום הרבה יותר קרובות משפר את הדירוג של Google.

רק זכור; עקרון SEO הוא בסדר גמור, אבל אם אתה צריך לחדד את היכולות שלך וללמוד יותר לגבי ביצוע של אופטימיזציה למנועי חיפוש, תצטרך להגדיר אנשים תיאוריות לעבוד.

קידום אתרים בגוגל

אתה יכול גם לכלול יכולות נוספות. שני המועדפים שלי הם הקריאה ואת המפתח ביטוי הביטוי מכשירים כי סיוע לתת אמות מידה פשוטות ליחידים אתה עובד עם או מיקור חוץ.

1. התמונה הגדולה. לפני שתתחיל עם טריקים ספציפיים דרכים, לקחת צעד אחורה וללמוד על “התמונה העיקרית” של SEO. המטרה של שיווק במנועי חיפוש היא לשפר את האתר שלך ולוודא כי היא מדורגת גדול יותר בחיפושים רלוונטי לשוק שלך; יש הרבה אמצעים כדי לעשות זאת, אבל די כמעט הכל מסתכם כדי לחזק את הרלוונטיות שלך ואת הסמכות.

מטא התיאור שלך צריך להיות ייחודי גם לדבר עם אתר מסוים. לשכפל meta תיאורים מאתר אינטרנט לדף לא הולך להביא אותך לכל מקום.

זה לא יעיל עבור האישי שלך באופן כללי אופטימיזציה למנועי חיפוש כפי שהוא יהיה לדלל את נכנסים בכיוון אחד קישורים, כמו אתרים חיצוניים הולכים להיות מקשר ו illustration.com.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *