קידום אתרים

5 טיפים על SEO אתה יכול להשתמש היום

כל שעליך לעשות הוא ליפול בשורה בודדת של קוד שמתייחסת לכתובת האתר המקורית, כגון זה.

אם אתה מסיים כל קורס הכשרה אחת הכוללת את הידיים על הפרויקט, אתה הולך לקבל תשלום תעודה כי אתה יכול לחלוק עם עסקים בעתיד, כמו גם את הרשת המקצועית.

לראות מה קורה בחלק האחורי של הקלעים בעת שאתה מנסה למצוא דבר אחד ב- Google Lookup. תוכל לשלוט כמה נקודות מסודרים באמת!

CDN כמו Cloudflare יקבל תמונות מהשרתים הפרטיים שלך. הם יארחו אותם ברשתם העולמית ויספקו אותם ללקוחות עם השלב הקרוב ביותר לביצוע הפחתת תקופות הטעינה.

אתה יכול להשתמש במבחן של Google שלי דף אינטרנט תוכנה כדי להבטיח קצר לקרוא על כמה טוב אתה עושה (או כמה עבודה יש ​​להתמודד עם).

גוגל האחרונה של תעשיית הקצב benchmark הוכיח עמדה זו. המחקר שלהם מראה כי “ההסתברות של מישהו קופץ מאתר האינטרנט שלך עולה ב -113 אחוזים אם זה ייקח שבע שניות לטעון.”

על פי כמה טוב הם יכולים מדד כל אחד מדפי האינטרנט באתר האינטרנט שלך, הם יהיו נוספים סביר מאוד לדווח חזרה ל- Google כי תהיה תוצאה טובה מאוד.

להציג את כל התכונות על כל המוצרים. משתמשי קצה סלולר נייד להניח בדיוק את אותן תכונות – למשל להעיר ולבחון את – וחומר על הנייד בנוסף על כל הגאדג’טים האחרים כי האתר שלך תומך.

זה ידרוש הרבה יותר מאשר רק לפתח קישורים, יצירת כל מידע בגילאי, וכן שילוב של כמה ביטויי מפתח כדי לשפר את המראה האורגני דירוגים ולשפר את הנראות של העסק שלך באינטרנט או שם המותג.

5 טיפים שימושיים

אז אתה רוצה לבחור איזה נתיב אתה עומד לקבל ואיזו מידה של אפשרות אתה רגוע לקבל.

אתה לא מנסה לטעות באף אחד או בכוונה להפעיל את המערכת עם כובע אפור. מצד שני, אתה מנסה להשיג יתרון מובהק.

1. התמונה הגדולה. לפני שתתחיל עם טריקים ייחודיים דרכים, לקחת צעד אחורה ולהבין את “תמונה מסיבית” של מיקום האתר. מטרת SEO היא לייעל את אתר האינטרנט שלך על מנת שהיא מדורגת גדול יותר בשאילתות המתאימות לשוק שלך; ישנן דרכים רבות כדי להשיג זאת, אבל כמעט כל דבר מסתכם כדי להגדיל את הרלוונטיות שלך ואת הסמכות.

הסבירות היא, ישנם מספר אתרי אינטרנט הכוללים מיקומי נושא קידום אתרים דומים לשלך. פתיחת תקשורת שימוש באתרים אלה הוא לעתים קרובות יתרון. נושאים חמים להפליא כחלק משוק שלך או קבוצה יכול להצית אסטרטגיות נוספות עבור תוכן או פיתוח משאב הקהילה המקומית הגדולה.

בדקתי את הניתוח שלי, קונסולת החיפוש ואת ההיסטוריה קישורים נכנסים כמה קישורים נכנסים ספאמי סביר שבו אתר האינטרנט שלי שנרכשו בינואר. התכחשתי להם חודשיים בעבר. אבל לא לחזור על תנועה מכוונת על ידי ביצוע כי גם. אשר הנחתי.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *